Rafał Toborek Fotografia
plików: 1 359 | odwiedzin: 36 176

Szef kuchni w skrócie

Witaj podróżniku! Cieszę się, że w końcu do mnie dotarłeś. Pamiętaj: nie spodziewaj się za wiele, to się nie rozczarujesz :-) Strona powstała, aby gromadzić ciekawsze wydarzenia z mojego życia. Jeśli się znamy, warto abyś się zalogował - zobaczysz wtedy więcej prywatnych zdjęć.

Aby skontaktować się ze mną skorzystaj z formularza kontaktowego.

"Bo gdzie jest skarb wasz, tam będzie i serce wasze." (Łk 12:34)

Tak bardzo się cieszę, że jesteś :-)

Zobacz również pozostałe moje galerie:
  • Wspomnienia z Grenoble - niezależna wystawa fotografii z miasta Grenoble w południowej Francji. Od 2006 roku organizowane bardziej lub mniej ciekawe, ale za to zawsze regularne (ostatnio nie bardzo) wystawy fotografii poświęcone tej malowniczej miejscowości.
    Wspomnienia z Grenoble
  • Sosnowiec na starej fotografii - niewielka, choć warta odnotowania strona zawierająca wyretuszowane fotografie Sosnowca z przełomu ubiegłego wieku. Strona nie jest już rozwijana, mimo tego cieszy się znaczną popularnością.
    Sosnowiec na starej fotografii
  • Stalker Photo - galeria fotografii industrialnej. Dokumentacja miejsc opuszczonych i zniszczonych, a czasami już nieistniejących. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się ją jeszcze rozbudować. Aktualnie ze względu na brak czasu, rzadko aktualizowana. Ot, takie chodzenie i robienie zdjęć po miejscach zapomnianych i nieuczęszczanych.
    Stalker Photo
© 2006 - 2020 Rafał ToborekS.D.G.
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszelkie prawa do zdjęć zawartych na stronie są własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione. Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem moich fotografii skontaktuj się ze mną.